Wielkopolska Liga Młodziczek Starszych 2016/2017

Wielkopolska Liga Koszykówki Młodziczek Starszych na sezon 2016/2017

Zespoły biorące udział:
Enea AZS Poznań
Tęcza Leszno
MKS MOS Konin
SZOK BOJANOWO
Delfin Kłecko
Lider I Swarzędz
Lider II Swarzędz
Basket Ostrów Wielkopolski

 

Terminarz

     
Kol.    M    Data    Godz.    Zestawienie        Wynik
I
1    2016.10.23    11.00    ENEA AZS     TĘCZA
2    2016.10.25    16.00    MKS MOS    SZOK     
3    2016.10.22    10.00    DELFIN    LIDER II
4    2016.11.08    12.00    LIDER I    BASKET

II
5    2016.11.05    10.00    LIDER II    BASKET
6    2016.10.30    13.00    SZOK    DELFIN  
7    2016.10.30    11.00    TĘCZA    MKS MOS
8    2016.10.29    12.00    MUKS    ENEA AZS

III
9      2016.10.21    16.00    MKS MOS    MUKS
10    2016.11.06    11.00    DELFIN    TĘCZA
11    2016.12.02    16.30    BASKET    SZOK  
12    2016.11.04    17.00    LIDER I     LIDER II
IV
13    2016.12.07    17.00    SZOK    LIDER I   
14    2016.12.12    18.30    TĘCZA    BASKET
15    2016.10.16    13.30    MUKS    DELFIN
16    2016.11.17    17.00    ENEA AZS    MKS MOS

V
17    2016.11.20    11.00    DELFIN    ENEA AZS
18    2016.11.20    11.00    BASKET    MUKS
19    2016.11.20    10.00    LIDER I     TĘCZA
20    2016.11.20    12.00    LIDER II    SZOK    
VI
21    2016.11.27    11.00    TĘCZA    LIDER II
22    2016.11.26    10.00    MUKS    LIDER I
23    2016.11.27    11.00    ENEA AZS    BASKET
24    2016.11.27    13.00    MKS MOS    DELFIN

VII
25    2016.12.07    16.00    BASKET    MKS MOS
26    2016.11.29    14.00    LIDER I    ENEA AZS
27    2016.12.04    12.00    LIDER II    MUKS
28    2016.12.05    17.00    SZOK    TĘCZA     
VIII
29    2016.12.11    13.00    MUKS    SZOK        
30    2016.12.08    16.30    ENEA AZS    LIDER II
31    2016.12.11    10.00    MKS MOS    LIDER I
32    2016.11.18    16.00    DELFIN    BASKET
IX
33    2016.12.18    10.00    LIDER I    DELFIN
34    2017.02.19    12.30    LIDER II    MKS MOS
35    2016.12.18    11.00    SZOK    ENEA AZS  
36    2016.12.18    10.30    TĘCZA    MUKS