Rekordy klubu

Konkurencja

Młodzik

Junior Młodszy

Kobiety

Mężczyźni

Kobiety

Mężczyźni

100 m

Paulina Czerwińska 13,83 s

Hubert Szczepaniak 11,45 s

Marietta Rabura 12,81 s

Michał Wróblewski 11,31 s

200 m

Patrycja Łukaszczyk 28,78 s

Marek Malcherek 27,42 s

Marietta Rabura 26,52 s

Hubert Szczepaniak 22,90

300 m

Marietta Rabura 44,21 s

Marcin Dąbrowski 37,45 s

Marietta Rabura 42,46 s

Marcin Dąbrowski 37,45

400 m

 -

Marcin Dąbrowski 55,77 s

Marietta Rabura 59,22 s

Marcin Dąbrowski 50,65 s

600 m

Marietta Rabura 1:44:72 min

Jakub Gubański 1:45:96 min

Brygida Szmuk 2:05:02 min

-

800 m

Patrycja Łukaszczyk 2:43:96 min

-

Marietta Rabura 2:28:28 min

Michał Wróblewski 2:24:00 min

1000 m

Marietta Rabura 3:20:67 min

Jakub Gubański 2:50:75 m

-

Michał Wróblewski 2:57:28 min

100/110 ppł

Patrycja Łukaszczyk 17,66 s

Jakub Mirek 17,48 s

Marietta Rabura 16,27 s

Mateusz Chmieliński 15,27 s

300 ppł

Anna Głowacz 52,91 s

Marek Malcherek 44,11 s

Marietta Rabura 48,67 s

Patryk Hantkiewicz 42,44 s

400 ppł

-

-

Marietta Rabura 64,31 s

Patryk Hantkiewicz 56,48 s

Skok w dal

Paulina Czerwińska 4,92 m

Adrian Weber 6,46 m

Patrycja Łukaszczyk 4,76 m

Michał Wróblewski 6,77 m

Skok wzwyż

Hanna Sobocka 1,50 m

Damian Świdrak 1,56 m

Hanna Sobocka 1,47 m

Mateusz Chmieliński 1,98 m

Trójskok

-

-

-

Michał Wróblewski 12,45 m

Pchnięcie kulą

Martyna Jarczewska 11,06 m

Kamil Tylicki 14,74 m

Martyna Jarczewska 12,00 m

Damian Świdrak 15,34 m

Rzut dyskiem

Martyna Jarczewska 32,03 m

Damian Świdrak 49,33 m

Martyna Jarczewska 28,54 m

Damian Świdrak 40,48 m

Rzut młotem

Magdalena Malcherek 26,87 m

Szymon Marchewka 27,95 m

-

Damian Nowicki 23,72

Rzut oszczepem

Patrycja Łukaszczyk 27,03 m

Jacek Machowiak 47,25 m

Marta Urbanowska 34,08 m

Mateusz Chmieliński 52,51 m

6-bój

-

Adrian Weber 3000 pkt

-

-

7-bój

Patrycja Łukaszczyk 3113 pkt

-

Marietta Rabura 3590 pkt

-

8-bój

 -

Marcin Dąbrowski 3506 pkt

 -

Mateusz Chmieliński 5695 pkt

Konkurencja

                    Junior

Młodzieżowiec/Senior

Kobiety

Mężczyźni

Kobiety

Mężczyźni

100 m

Michał Wróblewski 11,16 s

200 m

Michał Wróblewski 22,77 s

300 m

Marcin Dąbrowski 36,40 s

400 m

Marcin Dąbrowski 49,91 s

800 m

1500 m

Przemysław Kałużny 4:52:04 m

100/110 ppł

Michał Wróblewski 15,93 s

300 ppł

400 ppł

Skok w dal

Michał Wróblewski 7,04 m

Skok wzwyż

Mateusz Chmieliński 1,97 m

Pchnięcie kulą

Mateusz Chmieliński 13,29 m

Rzut dyskiem

Michał Wróblewski 38,80 m

Rzut młotem

Rzut oszczepem

Mateusz Chmieliński 51,81

6-bój

10-bój

Michał Wróblewski 6398 pkt